fuartakip iletişim
fuartakip.com Ana Sayfa browser zoom browser zoom 100%
Fuar Takip'te Ara : arama sonuçlarını gizle
Yurt içi Yurt dışı Tümü
x
big-se-filtre-open

Aramak istediğiniz fuarla ilgili bir şeyler ya da fuar kodu girin

canton-fuar alanı pazhou complex Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın da 3 büyük fuarlarından biridir.
1957 yılından bu yana iki ayrı fuar alanında toplam 150.000’den fazla ürün çesidi sergilenmektedir.

Her yıl bu fuarda ziyaretçi sayısı 203 ülkeden 167.000 kişidir.
Çin ithal ve ihraç Ürünleri Fuarı’nı ülkemizden yılda 2000’in üzerinde ihracat / ithalatçı iş adamı ziyaret etmekte ve mal almaktadır.

Çin ile ticaretimizi CANTON FUARI belirler.
136.Çin Canton fuarı bu dönem 15-19 Ekim başlayacak ve 31Eki-04Kas sona erecektir.
Guangzhou / ÇİN
136.CANTON
İTHAL VE İHRAC ÜRÜNLERİ
15 Eki - 04 Kas
1.Devre 2.Devre 3.Devre
15~19 Eki. 23~27 Eki. 31Eki~04K.
Bauma Cin Sangay Is Makinalari Fuari
Dünyanın En Büyük Mobilya Fuarı

ÇİN’DEN İTHALAT YAPMAK İSTEYEN YA DA MEVCUT İTHALATINI GELİŞTİRMEK İSTEYEN FİRMALAR

Her yıl yüzlerce Türk girişimci, Çin’den ithalat yapmaya niyetlenmekte ancak çoğu hayal kırıklığı yaşayarak zaman ve para kaybetmektedir. Halihazirda Çin’den ithalat yapan firmaların çoğu ise mallarının zamanında yüklenmemesinden, mal bedellerini peşin ödemek durumunda kalmaktan, mallarındaki kalite sorunlarından yakınmaktadır. Sanal ortamdaki Çinli tedarikçiler ya da Çin fuarlarında stand açan aracı firmalar, doğru ürünün, en uygun fiyata ve güvenilir bir üreticiden temin edilmesini ve istenen kalitede/zamanda yüklenmesini garanti etmez. Çin’de sizin adınıza çalışan bir ekibiniz olmadan Çin ile ticaret yapmak çok zor ve risklidir.

Çin ile ticaret yapmanın en ekonomik ve güvenli seçeneği.
Çin ile ticaret yapmanın en ekonomik ve güvenli seçeneği mevcut tüm riskleri devredebileceğiniz bir Türk şirketi ile çalışmaktır. GurTrade Co. ile Çin’den ithal etmek istediğiniz tüm ürünlerde size güvenilir üreticiler ve rekabetçi fiyatlar bulmayı ve sizin için en uygun şartları hazırlayarak ticaretinizi verimli kılmayı taahhüt etmektedir. Gurtrade Co. aracılığıyla yapacağınız ithalatlar size aşağıdaki avantajları sağlayacaktır.
GurTrade, 26 yıllık dış ticaret deneyimi ile, firmanızın Çin’den yapacağı ithalat işlemlerini güvenli, eksiksiz, doğru, hızlı ve daha düşük maliyet ile gerçekleştirmeyi teklif etmektedir.

DETAYLI BİLGİ VE FİRMANIZA UYGUN ÇÖZÜMLER İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ.
1) Ürün Fiyat Araştırması
2) Sipariş ve Kalite Kontrolü
3) Yükleme
4) Teslimat
Detaylı Ürün ve Fiyat araştırması, Ürünün Türkiye Maliyeti GurTrade, ticaretini yaptığınız/yapacağınız ürünlerle ilgili Çin’li üreticileri tespit eder, varsa mevcut üreticilerinizle sizin adınıza irtibata geçer. Oluşturulan ürün/üretici dosyaları ve alınan alternatif teklifler sizlerle birlikte değerlendirilir. Ayrıca, malın Türkiye‘ye teslim maliyeti de firmanıza iletilir. Amaç, çok sayıda üreticinin bulunduğu Çin pazarında doğru malı doğru üreticiden, TSE - ISO standartlarında ve en düşük maliyetlerde satın almaktır.
Sipariş ve Kalite Kontrolü Üreticisi tespit edilen mallar ile ilgili siparişler, GurTrade Co. tarafından ilgili fabrikaya verilir, hazırlanan üretim programına göre profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilen fabrika ziyaretlerinde üretimin her aşaması kontrol edilerek merkeze raporlanır. Ürün cinsine bağlı olarak, gerektiğinde uluslararası gözetim şirketlerinden destek alınıp teknik ürünlerin kontrolleri ve raporlamaları yine aynı ekip nezaretinde yaptırılır.
Yükleme Üretim ve paketleme safhalarında kontrolleri yapılan ürünlere ait evrakların tüm kontrolü ve düzeltmeleri GurTrade operasyon ekibi tarafından yapılarak yüklemesi gerçekleştirilir.
İthalat İşlemleri ve Malın Teslimi Ürünlerin deniz/havayolu nakliyesi ve ithalatı GurTrade kontrolünde firmanız tarafından ya da talep etmeniz halinde GurTrade tarafından yapılabilmekte ve Türkiye’de deponuza teslimatı sağlanmaktadır.

GURTRADE CO.,

Cumhuriyet Cad. Seyran Apt. No: 157 / 5 - 34373 Harbiye - Şişli / İstanbul
Tel        : 0212 232 1747pbx
Faks     : 0212 233 2176
GSM     : 0532 455 1133 / 0532 426 2791
E-Mail : info@gurtrade.com

GUANGZHOU İRTİBAT

İlgili Kişi: Kaan CANAY
Tel        : +86 150 1877 0937
E-Mail  : kaancanay@gmail.com
Wechat / Whatsapp / Viber  : cratos1907

SHENZHEN İRTİBAT

İlgili Kişi: Hasan ERSAHAN
Tel    : +86 135 100 07 331
E-Mail  : hersahan@hotmail.com
E-Mail  : hasanersahan@epsilon-tech.net
E-Mail  : hasanersahan@gmail.com